MIKOV - KUCHYŇSKÉ RUBY

RUBY ŠÉFKUCHAŘSKÝ

Nůž do každé domácnosti i pro profesionály. Umožňuje pohodlné porcování masa, krájení zeleniny a bylinek. Je vhodný pro rychlé krájení tzv. kolíbáním a umožňuje tak rychlou a efektivní práci. Čepel je opatřena kováním chránícím prsty při krájení. Kvalitní čepel s logem Mikov je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1.4116 (dovoz SRN) o tvrdosti 55 HRc a zasazena do dřevěného držadla. Držadlo je dokonale ergonomické a je našimi konstruktéry a designéry navrženo tak, aby s nožem umožnilo pohodlnou práci. Díky preciznímu zpracování držadlo s čepelí dokonale lícuje, proto nedává žádný prostor nečistotám a choroboplodným bakteriím. Čepel je opatřena kováním chránícím prsty při krájení. Používání kuchyňských nožů RUBY je při dodržení základních pravidel manipulace s ostrými předměty a hygieny komfortní a bezpečné. Nůž 400-ND-20/RUBY KUCHAŘSKÝ kuchyňský je vhodný pro každodenní používání a odolný proti korozi.

1 590,00 Kč

RUBY UNIVERZALNI

Univerzální nůž Mikov Ruby 13 cm Kvalitní čepel s logem Mikov je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC a je zasazena do dřevěné rukojeti. Rukojeť je dokonale ergonomická a umožňuje komfortní práci s nožem. Díky preciznímu zpracování je rukojeť s čepelí spojena beze spár. Čepel je opatřena kováním, chránícím prsty při krájení. Ergonomický tvar dřevěné rukojeti Přední kování chrání prsty před poraněním Zadní kování chrání nůž před poškozením Vlastnosti univerzálního nože Mikov Ruby: Materiál čepele: martenzitická korozivzdorná ocel DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC Materiál střenky: dřevo Délka celého nože: 245 mm Délka čepele: 130 mm Šířka čepele: 25 mm Tloušťka čepele: 2 mm Hmotnost nože: 277 g Baleno v dárkové krabičce

1 110,00 Kč

RUBY NA PEČIVO

Mikov Ruby na pečivo 20 cm Kvalitní čepel s logem Mikov je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC a je zasazena do dřevěné rukojeti. Rukojeť je dokonale ergonomická a umožňuje komfortní práci s nožem. 

1 380,00 Kč

/RUBY VYKOSŤOVACÍ

Mikov Ruby vykošťovací 15 cm Kvalitní čepel s logem Mikov je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC a je zasazena do dřevěné rukojeti. Rukojeť je dokonale ergonomická a umožňuje komfortní práci s nožem. 

1 180,00 Kč

RUBY SANTOKU

Český kovaný japonský nůž Sanotku Mikov Ruby 18 cm s výbrusy po stranách čepele Kvalitní čepel s logem Mikov je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC a je zasazena do dřevěné rukojeti. Rukojeť je dokonale ergonomická a umožňuje komfortní práci s nožem. Díky preciznímu zpracování je rukojeť s čepelí spojena beze spár. Čepel je opatřena kováním, chránícím prsty při krájení. Ergonomický tvar dřevěné rukojeti Přední kování chrání prsty před poraněním Zadní kování chrání nůž před poškozením Vlastnosti nože Santoku Mikov Ruby: Materiál čepele: martenzitická korozivzdorná ocel DIN 1,4116 o tvrdosti 55 HRC Materiál střenky: dřevo Délka čepele: 180 mm Šířka čepele: 45 mm Tloušťka čepele: 2,5 mm Hmotnost nože: 432 g Baleno v dárkové krabičce

1 280,00 Kč