VICTORINOX - KUCHYŇSKÝ

Victorinox nůž na chleba 18 cm

Nůž na krájení chleba je dlouhý (18-35 cm) a poměrné úzký nůž opatřený vlnovitým řezným ostřím, s jehož pomocí lze krájet těsto, oddělovat koláče od plechu i krájet chléb. Je nutno počítat s tím, že při intenzivním používání se i vlnovité a zoubkované ostří časem otupí.

550,00 Kč

VICTORINOX SANTOKU 17cm

 Správné nože a kuchyňské potřeby činí práci v kuchyni jednodušší. Kuchyňské nože z řady Victorinox SwissClassic jsou ergonomické, vybavené protiskluzovou polypropylenovou či FIBROX rukojetí a jsou velmi pohodlné při práci. Správná tvrdost čepele a laserem testovaný úhel řezu zaručují dlouhodobé zachování ostrých hran. Kuchařský univerzální nůž. Využijete-li nůž s širokým ostřím, bude povrch řezu hladký a úhledný. Účelem hladkého a ostrého okraje je to, aby ze syrového ovoce nebo masa na krájecí prkénko uniklo co nejmenší množství šťáv. Na rozpálené pánvi se hladký povrch kousku masa rychle uzavře. Šťávy, díky nimž maso získává chuť, tedy zůstávají uvnitř a maso nevysychá. Ostrým kuchařským nožem lze nakrájet na tenké plátky i rajské jablko, křupavý chléb, nasekat pórek, okurku, nakrájet a naporcovat tvrdší druhy zeleniny, naporcovat maso nebo ryby, očistit a nasekat cibuli, stranou nože utřít česnek, nadrtit pepř apod. Do rukou profesionálních kuchařů se nejčastěji dostávají zejména větší kuchařské nože Technické specifikace: Délka čepele 17 cm. Protiskluzová polypropylenová rukojeť.

750,00 Kč

VICTORINOX OCÍLKA DIAMANTOVÁ 27CM

Profesionálové ostří nože pomocí brousku po každém použití. V domácím prostředí je však jedno využití nože natolik krátké, že jej není nutno ostřit tak často. Nože, které využíváte nejčastěji, je zapotřebí naostřit přibližně jednou za měsíc. Hřbet nože natočte směrem ven, tak, aby brusný úhel dosahoval velikosti přibližně 20 stupňů.Řezné ostří po obou stranách s jistotou několikrát přetáhněte přes brousek. Na brousek příliš netlačte. Parametry: Plastová rukojěť Diamantový povrch brusné části Celková délka brusné části 27 cm Ovál

990,00 Kč

Victorinox Duo kapesní

Tento brousek o velikosti plnícího pera obsahuje brusný kámen a přetahovací kameny, kterými jednoduše docílíte správný úhel ostří. Vhodný je především k broušení kapesních nožů.

290,00 Kč

Victorinox Kuchyňský nůž Rosewood 19 cm

Nůž má rukojeť z palisandrového dřeva, které je velmi tvrdé, odolné a zároveň příjemné na dotek. Palisandrová rukojeť dodává noži elegantní a luxusní vzhled. Čepel z kvalitní nerezové oceli s hladkým ostřím je dlouhá 19 cm a vyznačuje se dlouhotrvající ostrostí. Využití: kuchařský nůž s širokou a mírně zakřivenou čepelí která zajišťuje rychlé a efektivní krájení zeleniny, bylinek nebo i masa. Tento typ nože by neměl chybět v žádné kuchyni. Údržba: mýt ručně pod tekoucí vlažnou vodou s použitím saponátu. Nevhodné do myčky. Země původu: Švýcarsko. Všechny nože Victorinox jsou plně vyrobeny ve Švýcarsku.

1 090,00 Kč

Victorinox Univerzální škrabka

Škrabka na rajčata je vynikající pomocník do kuchyně. Loupání rajčat je s touto škrabkou snadné a rychlé. Rukojeť je plastová, čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli. Ostří škrábací části je z obou vnitřních stran vroubkované po celé délce 4,5 cm. Vroubky krájecí části zajistí snadné a rychlé škrábání i měkkých částí zeleniny či ovoce. Celá část šrábacího ostří je výkyvná, tato vlastnost usnadňuje oškrábat i nerovné povrchy. Výrobce Victorinox je záruka kvality.  

130,00 Kč